CertiFiber® Pro Optical Loss Test Set

מאפיינים מרכזיים

מאיץ כל שלב בתהליך הסמכת תשתית סיבים אופטים

  • בדיקת הפסדים אופטיים המוגדרת עם הזמן המהיר ביותר למתן הסמכה – שני סיבים בשני אורכי גל בפחות משלוש שניות.
  • תואם ל-Encircled Flux כנדרש על ידי ANSI/TIA ו- ISO/IEC
  • בדיקות ודיווחי Tier 1 (בסיסי) / Tier 2 (מורחב) כאשר בשילוב עםOptiFiber® Pro OTDR
  • מערכת הניהול של ™ ProjX מבטיחה שכל העבודות מסתיימות בצורה נכונה ויעילה
  • סט הבדיקות להפסדים אופטיים מאפשר ניתוח עובר/נכשל אוטומטי לתקנים בתעשייה או למגבלות בדיקה מותאמות אישית/ספציפית לצרכיכם
  • הסמכת עובר/נכשל כפולת-קצוות של פני השטח של מחברי סיבים אופטיים
  • חיווי גרפי של אזורים בעייתיים על פני השטח למחברי סיבים אופטיים עקב זיהום, גומות, שבבים ושריטות 
  • התכנון המודולרי של ™Versiv תומך בהסמכה/סרטיפיקציה של כבלי נחושת (הסמכה לעמידתם בתקנים הדרושים), הפסדים בסיבים אופטיים, בדיקות OTDR ובדיקות קצה לסיבים
  • ממשק המשתמש של ™ Taptive מספק הנחיות מונפשות פשוטות לפני כל בדיקה כדי למנוע הגדרת רפרנסים וספים שגויה, ושגיאות "הפסדים שליליים".
  • מודול מתואם התומך בבדיקות הפסדי multimode (הפסדים רב-אופניים) וגם הפסדי singlemode (הפסדים חד-אופניים)
  • טווח מרחקים חד-אופניים מוגדל ל-130 ק"מ
  • ערכת בדיקת הפסדים אופטיים עם איתור תקלות חזותיות מובנה
  • ניתן לנתח תוצאות בדיקות וליצור דו"חות בדיקה מקצועיים באמצעות תוכנת הניהול ™ LinkWare   
  • תואם ל- Linkware™ Live. Linkware Live מאפשר לעקוב בקלות אחר התקדמות העבודה, לקבל גישה בזמן אמת לתוצאות הבדיקה, כדי לפתור במהירות בעיות בשטח, ולהעביר ולגבש בקלות את תוצאות הבדיקה מהבודק לתוכנת ניהול הבדיקות LinkWare™ PC Cable Test Management software

Power Meter Specifications

  • Input Connector: Interchangeable connector adapter (LC standard, SC, ST and FC optional)
  • Detector Type: InGaAs
  • Wavelengths: 850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1550 nm
  • Power Measurement Range: 0 dBm to -65 dBm (850 nm) 0 dBm to -70 dBm (all other wavelengths)
  • Power Measurement Uncertainty1,2: < +/- 5% +/- 32 pW
  • Measurement Linearity3: < ± 0.1 dB
  • Re-calibration Period: 1 year
  • Integrated Wi-Fi: Meets IEEE 802.11 a/b/g/n; dual band (2.4 GHz and 5 GHz)

1. +/- 100 pW at 850 nm 2. Under the following conditions: Power level 100 μW (-10 dBm), continuous wave (CW) for absolute power at 850 nm and 1310 nm. Divergent beam, NA = 0.20 for 50/125 μm and NA = 0.14 for 9/125 μm. Ambient temperature 23° ± 1°C. SC/UPC connector with ceramic ferrule. After a 5 minute warm-up. Traceable to NIST. 3. -3 dBm to -55 dBm at 850 nm and 1310 nm. Ambient temperature 23° ± 1°C. After a 5 minute warm-up.

PLoss/Length Specifications

  • Source Wavelengths: 850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1550 nm
  • Power Measurement Range: 0 dBm to -65 dBm (850 nm) 0 dBm to -70 dBm (all other wavelengths)
  • Power Measurement Uncertainty1,2: < +/- 5% +/- 32 pW
  • Measurement Linearity3: < ± 0.1 dB
  • Re-calibration Period: 1 year

1. +/- 100 pW at 850 nm 2. Under the following conditions: Power level 100 μW (-10 dBm), continuous wave (CW) for absolute power at 850 nm and 1310 nm. Divergent beam, NA = 0.20 for 50/125 μm and NA = 0.14 for 9/125 μm. Ambient temperature 23° ± 1°C. SC/UPC connector with ceramic ferrule. After a 5 minute warm-up. Traceable to NIST. 3. -3 dBm to -55 dBm at 850 nm and 1310 nm. Ambient temperature 23° ± 1°C. After a 5-minute warm-up.

Visual Fault Locator (VFL)

  • Output Power: >-5 dBm <0 dBm SMF-28 singlemode fiber Continuous wave SC/UPC connector
  • Operating Wavelength: 650 nm nominal
  • Output Modes: Continuous wave
    Pulsed mode (2 Hz to 3 Hz blink frequency)
  • Connector Adapter: 2.5 mm universal
  • Laser Safety: Class II CDRH
    Over operating temperature range

Environmental Specifications

  • Operating Temperature: -10° C to 45° C
  • Storage Temperature: -10° C to +60° C
  • Operating Relative Humidity % RH without condensation: 0 % to 90 %, 32 °F to 95 °F (0° C to 35° C)
    0 % to 70 %, 95 °F to 113 °F (35° C to 45° C)
  • Vibration: Random, 2 g, 5 Hz-500 Hz
  • Shock: 1 m drop test with and without module and adapters
  • Safety: CSA C22.2 No. 1010.1: 1992
    EN 61010-1 1st Edition + Amendments 1, 2
  • Pollution Degree: 2
  • Altitude: Operating: 4,000 m; storage: 12,000 m
  • EMC: EN 61326–1