שירות וכיול

חטיבת השירות והכיול של חברת רדט ציוד ומערכות מחולקת לשתי מעבדות: האחת מעבדת כיול מוסמכת לתקן ISO/IEC 17025 ע"י הרשות הלאומית להסמכת מעבדות, השנייה מעבדת שירות המספקת שירותי תיקונים למערכות ומוצרים שונים והיחידה שמוסמכת כauthorized service partner של המותגים המובילים ברדט. אנו שואפים לתת את השירות הטוב ביותר ללקוח ומגיעים במידת הצורך עד בית הלקוח, הכל במטרה לייצר לכם עבודה רציפה עם הציוד שלנו ומערכות שלכם.

יש לך שאלה? מעוניינים בהצעת מחיר? פנו אל המומחים שלנו! השאר פרטיך ואנו נשוב אליך בהקדם


  מעבדת הכיול


  מעבדה אשר מספקת שירותי כיול באסמכה 17025 מטעם הרשות למעבדות, המעבדה מוסמכת לכיול בתחומים שונים. בנוסף המחלקה מספקת שירותי כיול וכוונון עד בית הלקוח.

  01

  מעבדת השירות


  מעבדה אשר מספקת שירותי תיקון למערכות/מוצרים של יצרנים שונים ועובדת בתקני ISO הנדרשים. למעבדת התיקון של רדט יש ניסיון רב בתחום ציוד הבדיקה בתחומים השונים בהם רדט עוסקת. המעבדה הינה המעבדה היחידה בישראל המוסמכת Authorized service partner של המותגים המובילים ברדט ומהנדסי השירות שלנו מגיעים עד לבית הלקוח על פי הצורך.

  02

  סוגי שירות שונים


  למעבדת השירות שלנו יש יכולת לתת מענה מלא לאחזקת ציוד מדידה/בדיקה עבור לקוחות שונים. רדט מוגדרת כמפעל חיוני וממשיכה לתת מענה גם ללקוחותיה הביטחוניים. קיימת אפשרות לקבלת שירות חד פעמי וגם לייצור מסגרת חוזה שירות המותאם ללקוח על פי דרישותיו.

  03